Prom – найбільший маркетплейс України

Roborock Q10

Запасні частини для роботів-пилососів Roborock Q Revo/Roborock P10, аксесуари: 1 основна щітка, 4 бічні щітки, 4 фільтри, 2 пилоз
Запасні частини для роботів-пилососів Roborock Q Revo/Roborock P10, аксесуари: 1 основна щітка, 4 бічні щітки, 4 фільтри, 2 пилоз
Готово до відправки
від 165 /міс
1 650 

Основна щітка для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 )
Основна щітка для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 )
Готово до відправки
349 

Фільтри для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Фільтри для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Готово до відправки
299 ₴/пара

Тряпочки серветки мікрофібри для робот-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Тряпочки серветки мікрофібри для робот-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Готово до відправки
249 ₴/пара

Набір аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 )
Набір аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 )
Готово до відправки
599 ₴/комплект

Бічні щітки для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Бічні щітки для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
190 

HEPA-фільтри (2 шт.) для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
HEPA-фільтри (2 шт.) для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
290 

Набір змінних аксесуарів (14 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Набір змінних аксесуарів (14 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 280 /міс
1 680 

Набір змінних аксесуарів (11 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Набір змінних аксесуарів (11 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 230 /міс
1 380 

Набір змінних аксесуарів (9 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Набір змінних аксесуарів (9 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 173 /міс
1 040 

Бічні щітки для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Бічні щітки для робота-пилососа Roborock Q10 VF / Q10 VF+ ( Q10VF02-00 Q10VF52-00 Q10VFP02-00 Q10VFP52-00 ) 2 шт.
Готово до відправки
200 ₴/пара

Мішок для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 1 шт.
Мішок для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 1 шт.
Готово до відправки
149 

Мішки для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 5 шт.
Мішки для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 5 шт.
Готово до відправки
549 ₴/упаковка

Мішок для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 1 шт.
Мішок для сміття для бази Roborock Q10 VF+ ( Q10VFP02-00 / Q10VFP52-00 ) 1 шт.
Готово до відправки
149 

Робот-пилосос Roborock Q10 PF Функція миття підлоги Створення карти приміщення Чорний
Робот-пилосос Roborock Q10 PF Функція миття підлоги Створення карти приміщення Чорний
В наявності
від 1 550 /міс
9 303 

Робот-пилосос Roborock Q10 PF Функція вологого прибирання Створення карти приміщення Білий
Робот-пилосос Roborock Q10 PF Функція вологого прибирання Створення карти приміщення Білий
В наявності
від 1 462 /міс
8 775 

Комплект 14 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Комплект 14 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 78 /міс
1 860 

Комплект 12 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Комплект 12 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 64 /міс
1 530 

Комплект 9 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Комплект 9 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 48 /міс
1 160 

Комплект 14 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Комплект 14 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 41 /міс
990 

Комплект 5 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Комплект 5 шт аксесуарів для робота-пилососа Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
від 27 /міс
650 

Основна (нижня) щітка для пилососу Xiaomi Roborock Q10VF та Q10VF Plus
Основна (нижня) щітка для пилососу Xiaomi Roborock Q10VF та Q10VF Plus
Готово до відправки
299 

Бічна щіточка для пилососу Roborock Q10VF, Q10VF Plus, Q Revo Curv, Saros 10R
Бічна щіточка для пилососу Roborock Q10VF, Q10VF Plus, Q Revo Curv, Saros 10R
Готово до відправки
99 

Фільтр для пилососу Xiaomi Roborock Q10VF (Q10VF02) та Q10VF Plus (Q10VFP02)
Фільтр для пилососу Xiaomi Roborock Q10VF (Q10VF02) та Q10VF Plus (Q10VFP02)
Готово до відправки
5.0 
125 

Мішок для сміття для пилососу Roborock Q10VF Plus, S8, S7, Q7, Saros 10R, S9, Q Revo Curv
Мішок для сміття для пилососу Roborock Q10VF Plus, S8, S7, Q7, Saros 10R, S9, Q Revo Curv
Готово до відправки
99 

Мішки для сміття для пилососу Roborock Q10VF Plus, S8, S7, Q7, Saros 10R, S9, Q Revo Curv
Мішки для сміття для пилососу Roborock Q10VF Plus, S8, S7, Q7, Saros 10R, S9, Q Revo Curv
Готово до відправки
299 ₴/комплект

Комплект фільтрів і щіток Roborock Q Revo/Qrevo S/Pro, P10, A7400RR
Комплект фільтрів і щіток Roborock Q Revo/Qrevo S/Pro, P10, A7400RR
Готово до відправки
від 55 /міс
545.70 
642 

99%
HEPA-фільтр для Roborock Q10 S5/ S5+ / X5+ / X5 / Q10 VF / Q10 VF+ / Q10V / Q10V Plus / S8 Pro / S8 Pro Plus
HEPA-фільтр для Roborock Q10 S5/ S5+ / X5+ / X5 / Q10 VF / Q10 VF+ / Q10V / Q10V Plus / S8 Pro / S8 Pro Plus
В наявності
155 

Набір змінних аксесуарів (7 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Набір змінних аксесуарів (7 шт.) для робота-пилососа Xiaomi Roborock Q Revo / P10 A7400RR
Готово до відправки
890 

Показано 1 - 29 товарів з 200+