Prom – найбільший маркетплейс України

Oscal Pad 5

Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
Планшет Oscal Pad 5 4/128GB Fresh Green
Готово до відправки
від 1314 /міс
6 571 

98%
Планшет 8.68" Oscal Pad 5 4/128Gb 4G 2-SIM 8 ядер Android 14 6050 mAh Зелений
Планшет 8.68" Oscal Pad 5 4/128Gb 4G 2-SIM 8 ядер Android 14 6050 mAh Зелений
В наявності
від 714 /міс
4 285 

Планшет Blackview Oscal Pad 5 4/128GB 4G DS Green
Планшет Blackview Oscal Pad 5 4/128GB 4G DS Green
В наявності
від 624 /міс
6 239 
6 244 

Чохол для планшета Blackview Oscal Pad 5, різні кольори
Чохол для планшета Blackview Oscal Pad 5, різні кольори
В наявності
5.0 
від 86 /міс
599 
649 

Сумка Wool із войлока для планшета Blackview Oscal Pad 5
Сумка Wool із войлока для планшета Blackview Oscal Pad 5
В наявності
від 93 /міс
649 

Чохол SnapBook для планшета Blackview Oscal Pad 5, колір Klasika
Чохол SnapBook для планшета Blackview Oscal Pad 5, колір Klasika
В наявності
від 107 /міс
749 
999 

Чохол-конверт VitoCase для Blackview Oscal Pad 5, з функцією підставки для планшета Чорний
Чохол-конверт VitoCase для Blackview Oscal Pad 5, з функцією підставки для планшета Чорний
В наявності
від 71 /міс
499 
699 

KeyMag для Blackview Oscal Pad 5 чохол із магнітною клавіатурою, колір Klasika
KeyMag для Blackview Oscal Pad 5 чохол із магнітною клавіатурою, колір Klasika
В наявності
від 200 /міс
1 399 
1 649 

Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 80
Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 80
Готово до відправки
449 

Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 16
Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 16
Готово до відправки
449 

Планшет Oscal Pad 200 6/128GB Blue + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Планшет Oscal Pad 200 6/128GB Blue + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Готово до відправки
від 817 /міс
8 174 
8 699 

Планшет Oscal Pad 200 6/256GB Blue + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Планшет Oscal Pad 200 6/256GB Blue + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Готово до відправки
від 878 /міс
8 781 
9 329 

Планшет Oscal Pad 200 6/256GB Space Grey + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Планшет Oscal Pad 200 6/256GB Space Grey + стілус + чохол + мишка + клавіатура + навушники
Готово до відправки
від 870 /міс
8 697 
9 329 

Чохол для планшета Blackview Oscal Pad 5, в подарунок броньована плівка
Чохол для планшета Blackview Oscal Pad 5, в подарунок броньована плівка
В наявності
від 136 /міс
949 
1 299 

Blackview Oscal Pad 5, оригінал чохол-книжка + бампер, колір Крокодил
Blackview Oscal Pad 5, оригінал чохол-книжка + бампер, колір Крокодил
В наявності
від 214 /міс
1 499 
1 799 

Чохол Ukraine для Blackview Oscal Pad 5, Book Cover, колір Black
Чохол Ukraine для Blackview Oscal Pad 5, Book Cover, колір Black
В наявності
від 86 /міс
599 
899 

Чохол-підставка CRAYTON для Blackview Oscal Pad 5 стиль, захист і ручне збирання, колір Блакитний
Чохол-підставка CRAYTON для Blackview Oscal Pad 5 стиль, захист і ручне збирання, колір Блакитний
В наявності
від 100 /міс
699 
999 

Чохол-підставка CRAYTON для Blackview Oscal Pad 5 стиль, захист і ручне збирання, колір Жовтий
Чохол-підставка CRAYTON для Blackview Oscal Pad 5 стиль, захист і ручне збирання, колір Жовтий
В наявності
від 86 /міс
599 
899 

Чохол Cover на Oscal Pad 5
Чохол Cover на Oscal Pad 5
В наявності
955 

Планшет Oscal Pad 100 8/256GB Sky Blue, 12" IPS, Android 15, Bluetooth 5.0, 9000 mAh
Планшет Oscal Pad 100 8/256GB Sky Blue, 12" IPS, Android 15, Bluetooth 5.0, 9000 mAh
Готово до відправки
8 109 

Захисне скло на планшет Oscal Pad 16 (10.5")
Захисне скло на планшет Oscal Pad 16 (10.5")
Готово до відправки
5.0 
253.30 
298 

Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 10 5 типів, понад 50 кольорів
Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 10 5 типів, понад 50 кольорів
В наявності
від 100 /міс
699 
899 

Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 100 5 типів, понад 50 кольорів
Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 100 5 типів, понад 50 кольорів
В наявності
5.0 
від 100 /міс
699 
899 

Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 13 5 типів, понад 50 кольорів
Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 13 5 типів, понад 50 кольорів
В наявності
від 100 /міс
699 
899 

Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 15 5 типів, понад 50 кольорів
Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 15 5 типів, понад 50 кольорів
В наявності
від 100 /міс
699 
899 

Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 16 5 типів, понад 50 кольорів
Чохли Filion для Blackview Oscal Pad 16 5 типів, понад 50 кольорів
В наявності
5.0 
від 100 /міс
699 
899 

Захисне скло Primo для планшета Blackview Oscal Pad 16 10.5"
Захисне скло Primo для планшета Blackview Oscal Pad 16 10.5"
Готово до відправки
288 
325 

Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 80
Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 80
В наявності
449 

Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 16
Чохол-сумка Cloth Bag для Oscal Pad 16
В наявності
449 

Показано 1 - 29 товарів з 800+