Prom – найбільший маркетплейс України

Lenovo A7020

Lenovo K5 Note A7020 Скло для екрану.
Lenovo K5 Note A7020 Скло для екрану.
Готово до відправки
59 ₴
100 ₴

Дисплей + сенсор Lenovo A7020a40 Vibe K5 Note black
Дисплей + сенсор Lenovo A7020a40 Vibe K5 Note black
Готово до відправки
350 ₴
500 ₴

АКБ LENOVO BL261 A7020 K5 Note
АКБ LENOVO BL261 A7020 K5 Note
Готово до відправки
211 ₴
218 ₴

Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном Black
Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном Black
Готово до відправки
870 ₴

Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном Gold
Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном Gold
Готово до відправки
863 ₴

Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном White
Дисплей для Lenovo A7020a40/a48 Vibe K5 Note/Note Pro з тачскріном White
Готово до відправки
870 ₴

Дисплей LENOVO A7020a40 Vibe K5 Note з білим тачскріном
Дисплей LENOVO A7020a40 Vibe K5 Note з білим тачскріном
В наявності
559 ₴
576 ₴

Нижня плата для Lenovo A7020 (конектор зарядки, мікрофон) Original
Нижня плата для Lenovo A7020 (конектор зарядки, мікрофон) Original
В наявності
153.69 ₴

Шлейф Lenovo A7020 Vibe K5 Note з кнопкою вмикання з кнопками гучності
Шлейф Lenovo A7020 Vibe K5 Note з кнопкою вмикання з кнопками гучності
Готово до відправки
76 ₴
113 ₴

Шлейф Lenovo A7020 Vibe K5 Note міжплатний на дисплей модуль тачскрин
Шлейф Lenovo A7020 Vibe K5 Note міжплатний на дисплей модуль тачскрин
Готово до відправки
129 ₴
192 ₴

Дисплей Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40)/ Vibe K5 Note Pro (A7020a48) в зборі з сенсором та рамкою black
Дисплей Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40)/ Vibe K5 Note Pro (A7020a48) в зборі з сенсором та рамкою black
В наявності
498 ₴

Скло захисне для Lenovo A7020/K5 Note в тех. упаковці- прозоре
Скло захисне для Lenovo A7020/K5 Note в тех. упаковці- прозоре
В наявності
53.36 ₴

Дисплей (LCD) для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном white Original Quality
Дисплей (LCD) для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном white Original Quality
Готово до відправки
761 ₴

Дисплей (LCD) для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном black Original Quality
Дисплей (LCD) для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном black Original Quality
Готово до відправки
955 ₴

Дисплей (LCD) Lenovo A7020 Vibe K5 Note із сенсором чорний Оригінал
Дисплей (LCD) Lenovo A7020 Vibe K5 Note із сенсором чорний Оригінал
Готово до відправки
990 ₴
1 090 ₴

Сенсор (тачскрин) для Lenovo A7020 K5 Note золотий Оригінал
Сенсор (тачскрин) для Lenovo A7020 K5 Note золотий Оригінал
Готово до відправки
132 ₴
232 ₴

Сенсор (тачскрин) для Lenovo A7020 K5 Note чорний Оригінал
Сенсор (тачскрин) для Lenovo A7020 K5 Note чорний Оригінал
Готово до відправки
132 ₴
232 ₴

Загартоване захисне скло для Lenovo K5 Note A7020 (K5 Note Pro)
Загартоване захисне скло для Lenovo K5 Note A7020 (K5 Note Pro)
Готово до відправки
101 ₴
125 ₴

Дисплей + сенсор Lenovo A7020a40 Vibe K5 Note black
Дисплей + сенсор Lenovo A7020a40 Vibe K5 Note black
В наявності
350 ₴
500 ₴

LCD Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) with touch screen white
LCD Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) with touch screen white
Під замовлення
1 074 ₴

LCD Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) with touch screen gold
LCD Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) with touch screen gold
Під замовлення
858 ₴

Модуль (сенсор + дисплей) Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) black
Модуль (сенсор + дисплей) Lenovo A7020 Vibe K5 Note (A7020a40) black
Під замовлення
887 ₴

Дисплей Lenovo A7020a40 / A7020a48 Vibe K5 Note Black
Дисплей Lenovo A7020a40 / A7020a48 Vibe K5 Note Black
Під замовлення
775 ₴

Дисплей Lenovo A7020a40 / A7020a48 Vibe K5 Note White
Дисплей Lenovo A7020a40 / A7020a48 Vibe K5 Note White
Під замовлення
775 ₴

Шлейф відбитка пальця для Lenovo A7020 Black
Шлейф відбитка пальця для Lenovo A7020 Black
В наявності
265.88 ₴

Шлейф відбитка пальця для Lenovo A7020 Gold
Шлейф відбитка пальця для Lenovo A7020 Gold
В наявності
265.88 ₴

Шлейф з кнопками для Lenovo A7020 (включення та гучності)
Шлейф з кнопками для Lenovo A7020 (включення та гучності)
В наявності
55.20 ₴

Дисплей LCD для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном чорний
Дисплей LCD для Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном чорний
Готово до відправки
1 001.92 ₴
1 240 ₴

Дисплей LCD Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном TFT білий
Дисплей LCD Lenovo K5 Note A7020 з тачскріном TFT білий
Готово до відправки
785.78 ₴
972.50 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 400+