Forte cdr 21asc 21в 2а в Україні
Акумуляторний шурупокрут Forte CDR-21ASC 21В, 2 акумулятори 2А·год, 18+1 режимів, LED, швидкознімний патрон, набір свердел і біт
Готово до відправки
від 305 /міс
3 047
Готово до відправки
від 305 /міс
3 047
Дриль-шурупокрут (акум) - CDR-21ASC (21В, 2А) (FORTE)
В наявності
від 638 /міс
В наявності
від 29 /міс
290
від 29 /міс
290
Блок живлення, мережевий адаптер 5В 3А, 5.5x2.1мм 5.5x2.5мм sea
від 23 /міс
233
від 475 /міс
від 474 /міс
від 318 /міс
ЗП 72B(вихід 88.2В)/15А для LiIon 21S
від 481 /міс
Комбінатор для сонячних систем YRPVB-2/1CB DC550V блискавкозахист+замок (2входу/1 вихід)(струм 20А 550В)
від 395 /міс
Акумуляторний ручний секатор ZEGOR ESAX-21BL-28 (1 АКБ 2 А та ЗП) ножиці садові електричні 20 В для робіт у саду
5.0
від 459 /міс
Автомобільний зарядний пристрій NOKOKO 12В 2USB 2.1А рожевий 10W sea
154
Імпульсний блок живлення YOSO BZT-1225DKM 12В 2.5А штекер 5,5 / 2,1 настінний Q100 sea
від 26 /міс
256
Зарядний пристрій XS-1510 15В 1А 15Вт штекер 5.5 2.1 довжина 0 9м pelican
від 24 /міс
245
Комбінатор для сонячних систем YRPVB-2/1CB DC550V з блискавкозахистом 2 входи/1 вихід струм 20А 550В sea
від 281 /міс
ЗП 72 B(вихід 88,2 В)/ 3А для Li-ion 21S
від 104 /міс
725
ЗП 72 B(вихід 88,2 В)/ 5А для Li-ion 21S
5.0
від 133 /міс
930
Акумуляторний шурупокрут FORTE CDR-21ASC
від 200 /міс
Акумулятор LiitoKala Lii-70A-N 32700 / LiFePO4 / 21А / 3.2В / 7000 mАh / під пайку / Original
4.6
від 44 /міс
220
Акумуляторний гайковерт Edon ED OAW-21/500D PBL Безщітковий 500 Нм 2 АКБ 21В 4.0 А·год Кейс
від 238 /міс
98%
ЗП 72 B(вихід 88,2 В)/8А для Li-ion 21S
від 179 /міс
Шуруповерт акумуляторний FORTE CDR-21B (2 АКБ, ЗП)
від 458 /міс
Контролер модуль PowerBank H913-A із РК індикатором 5В 2.1А