Dewalt DCG125N-18V в Україні
Акумуляторна болгарка DeWalt DCG125N-18V (18V, 2AH) АКБ КШМ Девольт
Готово до відправки
від 298 /міс
1 490
Акумуляторна болгарка DeWalt DCG125N кутова шліфувальна машина болгарка Девольт із 2 АКБ 18V, 2Ah
В наявності
4.0
від 185 /міс
924
Акумуляторна болгарка Dewalt DCG125N-18V, Полірувальна Кутова шліфмашина КШМ Акб болгарка dewalt
Готово до відправки
від 217 /міс
1 300
від 225 /міс
від 233 /міс
В наявності
5.0
від 185 /міс
924
Професійний набір DeWalt 2в1 48V (6Ah) Безщітковий шуруповерт DCD796 та болгарка DCG405P2 з кейсом і 2 АКБ
від 450 /міс
Потужна акумуляторна болгарка DeWalt DCG413 (48V, 6.0AH) Кутова шліфмашина Девольт 125 мм з кейсом yf
від 446 /міс
Безщіткова акумуляторна болгарка DeWalt DCG413 (48V, 6AH) Кутова шліфувальна машина Девольт 125 мм lv