Prom – найбільший маркетплейс України

68 клавіш

Механічна клавіатура Attack SHARK X68 HE (66 клавіш, RGB, Type-C, магнітні світчі)
Механічна клавіатура Attack SHARK X68 HE (66 клавіш, RGB, Type-C, магнітні світчі)
Готово до відправки
2 999 ₴

Механічна клавіатура бездротова ігрова FreeWolf ZIYOULANG K68 блютуз 68 клавіш геймерська червоні свічі укр розкладка на свічках
Механічна клавіатура бездротова ігрова FreeWolf ZIYOULANG K68 блютуз 68 клавіш геймерська червоні свічі укр розкладка на свічках
Готово до відправки
4.7 
1 499 ₴
2 998 ₴

Бездротова механічна ігрова клавіатура XTRIKE ME GK-995W RGB Bluetooth + 2.4G + USB, 68 клавіш, чорна
Бездротова механічна ігрова клавіатура XTRIKE ME GK-995W RGB Bluetooth + 2.4G + USB, 68 клавіш, чорна
Готово до відправки
5.0 
1 290 ₴
1 700 ₴

Дротова клавіатура Jedel KL-150 Gaming 11 режимів підсвітки 68 клавіш біла
Дротова клавіатура Jedel KL-150 Gaming 11 режимів підсвітки 68 клавіш біла
Готово до відправки
5.0 
734 ₴
1 248 ₴

[Виставковий екземпляр] Механічна ігрова клавіатура Magic Refiner 64% (68 клавіш, LED, Waterproof)
[Виставковий екземпляр] Механічна ігрова клавіатура Magic Refiner 64% (68 клавіш, LED, Waterproof)
Готово до відправки
1 790 ₴
3 580 ₴

Клавіатура Womier M68 HE V2 65%, 68 клавіш, Womier Jade Blue, RGB, USB-C
Клавіатура Womier M68 HE V2 65%, 68 клавіш, Womier Jade Blue, RGB, USB-C
Готово до відправки
1 890 ₴

Механічна ігрова клавіатура CIY X79 Bluetooth 5.0 2.4GHz RGB 68 клавіш біла розкладка 65%
Механічна ігрова клавіатура CIY X79 Bluetooth 5.0 2.4GHz RGB 68 клавіш біла розкладка 65%
Готово до відправки
2 437 ₴

99%
Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% чорна механічна з RGB підсвічуванням для ПК та ноутбука 68 клавіш
Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% чорна механічна з RGB підсвічуванням для ПК та ноутбука 68 клавіш
Готово до відправки
1 198 ₴

99%
Ігрова клавіатура YUNZII RT68 механічна провідна з магнітними перемикачами 68 клавіш RGB
Ігрова клавіатура YUNZII RT68 механічна провідна з магнітними перемикачами 68 клавіш RGB
Готово до відправки
2 810 ₴

99%
Механічна ігрова клавіатура CIY X79 Bluetooth 5.0 2.4GHz RGB 68 клавіш біла розкладка 65% Hot-Swappable
Механічна ігрова клавіатура CIY X79 Bluetooth 5.0 2.4GHz RGB 68 клавіш біла розкладка 65% Hot-Swappable
Готово до відправки
2 433 ₴

Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% чорна ергономічна механічна з RGB підсвічуванням 68 клавіш для ПК та ноутбука
Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% чорна ергономічна механічна з RGB підсвічуванням 68 клавіш для ПК та ноутбука
Готово до відправки
1 198 ₴

Ігрова клавіатура YUNZII RT68 механічна провідна з 68 клавішами магнітний перемикач чорна
Ігрова клавіатура YUNZII RT68 механічна провідна з 68 клавішами магнітний перемикач чорна
Готово до відправки
2 810 ₴

Мембранна бездротова клавіатура MechLands Halo68, 68 клавіш, Tri-Mode, RGB, 1000 Гц, 2000 мА·год
Мембранна бездротова клавіатура MechLands Halo68, 68 клавіш, Tri-Mode, RGB, 1000 Гц, 2000 мА·год
В наявності
1 890 ₴
2 590 ₴

Бездротова механічна клавіатура YUNZII B68 RGB 68 клавіш Milk V2 Bluetooth 5.0 2.4 ГГц USB-C бежевий PBT
Бездротова механічна клавіатура YUNZII B68 RGB 68 клавіш Milk V2 Bluetooth 5.0 2.4 ГГц USB-C бежевий PBT
Готово до відправки
3 310 ₴

99%
Клавіатура AJAZZ AK680 Red дротова,механічна, RGB-підсвітка, Hot-Swap,68 клавіш
Клавіатура AJAZZ AK680 Red дротова,механічна, RGB-підсвітка, Hot-Swap,68 клавіш
В наявності
2 799 ₴

Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська (GXDGUA)
Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська (GXDGUA)
Готово до відправки
289 ₴

90%
Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська/Російська (GXDPGW)
Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська/Російська (GXDPGW)
Готово до відправки
289 ₴

90%
Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська/Російська (GXDPOW)
Наклейка на клавіатуру Grand-X 68 клавіш Українська/Англійська/Російська (GXDPOW)
Готово до відправки
289 ₴

90%
Наклейка на клавіатуру Українська/Англійська/Російська XoKo XK-KB-STCK-MD 68 клавіш fresh
Наклейка на клавіатуру Українська/Англійська/Російська XoKo XK-KB-STCK-MD 68 клавіш fresh
Готово до відправки
198 ₴
248 ₴

Наклейка на клавіатуру Grand-X кирилиця/латиниця 68 клавіш fresh
Наклейка на клавіатуру Grand-X кирилиця/латиниця 68 клавіш fresh
Готово до відправки
221 ₴
277 ₴

Бездротова механічна клавіатура YUNZII B68 68 клавіш RGB підсвічування Bluetooth 5.0 USB-C бежевий перемикачі Milk V2
Бездротова механічна клавіатура YUNZII B68 68 клавіш RGB підсвічування Bluetooth 5.0 USB-C бежевий перемикачі Milk V2
Готово до відправки
3 315 ₴

Дротова клавіатура 11 режимів підсвічування 68 клавіш 1.5 м кабель Jedel KL-150 білий
Дротова клавіатура 11 режимів підсвічування 68 клавіш 1.5 м кабель Jedel KL-150 білий
Готово до відправки
759 ₴
1 139 ₴

Клавіатура XTRIKE ME GK-995W, 68 клавіші, механічна, бездротова, RGB біла
Клавіатура XTRIKE ME GK-995W, 68 клавіші, механічна, бездротова, RGB біла
В наявності
1 359 ₴

Механічна ігрова клавіатура CIY X79 з дротовим/бездротовим зв'язком Bluetooth з RGB-підсвіткою, 68 клавіш
Механічна ігрова клавіатура CIY X79 з дротовим/бездротовим зв'язком Bluetooth з RGB-підсвіткою, 68 клавіш
Готово до відправки
2 437 ₴

Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% Ергономічна клавіатура для ПК і ноутбука з RGB-підсвіткою, 68 клавіш
Ігрова клавіатура Snpurdiri K68 60% Ергономічна клавіатура для ПК і ноутбука з RGB-підсвіткою, 68 клавіш
Готово до відправки
1 202 ₴

Ігрова клавіатура YUNZII RT68 Дротова механічна клавіатура з 68 клавішами, магнітний перемикач
Ігрова клавіатура YUNZII RT68 Дротова механічна клавіатура з 68 клавішами, магнітний перемикач
Готово до відправки
2 814 ₴

Магнітна ігрова клавіатура E-YOOSO HZ-68 White, Hall Effect, Rapid Trigger, 8K Hz, RGB, 68 клавіш
Магнітна ігрова клавіатура E-YOOSO HZ-68 White, Hall Effect, Rapid Trigger, 8K Hz, RGB, 68 клавіш
В наявності
2 499 ₴

Магнітна ігрова клавіатура VTER Fighting68 HE White, Hall Effect, Rapid Trigger, 8K Hz, 68 клавіш RGB / без RGB
Магнітна ігрова клавіатура VTER Fighting68 HE White, Hall Effect, Rapid Trigger, 8K Hz, 68 клавіш RGB / без RGB
В наявності
2 599 ₴

Механічна клавіатура CIY Novice 68 Pink, 68 клавіш, 65%, Hot Swap, 3 режими, підсвічування
Механічна клавіатура CIY Novice 68 Pink, 68 клавіш, 65%, Hot Swap, 3 режими, підсвічування
В наявності
1 699 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 500+