



| Виробник | UDG |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Зовнішня висота | 220 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина | 510 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Внутрішня висота | 140 мм |
| Внутрішня глибина | 400 мм |
| Внутрішня ширина | 330 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | лютий 2019 |
| Маса | 1,2 кг |
| Матеріал | Текстиль |
| Назва | гарантія > магазин Lauda 2.0!, UDG Ultimate Backpack black/orange |
| Слайд для ноутбука | Немає |
| Тип | Девайс |
| Функція візка | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 455140 |
| підходить для | універсальний |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Рюкзак підходить для Pioneer DDJ-SP1, WeGO 3/4, NI Machine MK2 / Jam, Akai APC40 MK2, MPC2000XL, MPD32, Numark Omni Control, Stealth Control, Party Mix, Reloop Beatmix, Digital Jockey 2, Mixage IE, Hercules DJControl Wave , DJConsule 4MX, Gemini Slate 4, Roland Aira MX-1, TR-707, Stanton DJC.4, Vestax VCI-300/MK2 М’яке основне відділення М’яка ручка для перенесення Відсіки для аксесуарів Матеріал: Водонепроникний нейлон 450D Внутрішні розміри (Ш x В x Г) ): 330 x 400 x 140 мм Зовнішні розміри (Ш x В x Г): 400 x 510 x 220 мм Вага: 2,1 кг Колір: чорний/помаранчевий U9102BL/ORLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!