






| Виробник | Без бренду |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Оздоблення та прикраси | Текстиль, Мікрофібра з внутрішньої сторони |
| Особливості | Ремінець на руку, MagSafe, Магнітний, Шийний шнурок, Функція підставки |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Сумісність з | Apple |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Так |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Висота | 13 мм |
|---|---|
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Моделі телефона | iPhone 15 Plus |
|---|
Це чохол для iPhone 15 Plus, що поєднує захист і зручність носіння. М’яка комбінація силікону і TPU з мікрофібровим інтер’єром оберігає корпус від подряпин і ударів, а вологозахищене покриття забезпечує комфортний захват. Вбудоване магнітне кільце сумісне з MagSafe дозволяє використовувати магнітні тримачі і бездротові зарядки. Набір включає регульований знімний ремінець, який дає можливість носити телефон як кросбоді, на плечі, на шиї або як браслет, а також швидко зняти для звичайного використання. Ідеально підходить для активного життя, подорожей і роботи коли потрібен швидкий доступ до екрану і надійне кріплення.
Характеристики товару: