
| Виробник | Mad Max |
|---|
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
|---|---|
| Тип | Кистьовий бинт |
| Висота в пакованні | 5 |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Колір | Black |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Еластична тканина |
| Частина тіла | Пензлик |
| Ширина в упаковці | 10 см |
Бинти кистьові MadMax MFA-291 (довжина - 16,5 см) - бинти для пауерліфтингу та бодібілдингу, які застосовуються при виконанні силових вправ.
Бинти MadMax MFA-291 виготовлені з міцних матеріалів і забезпечують максимальну надійність.
Їх можна використовувати як на змаганнях, так і тренуваннях.