








| Виробник | Bambu Lab |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Закритий |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 620x620x755 |
|---|---|
| LCD екран | Сенсорний |
| Інтерфейси | USB |
| Автоматичне вирівнювання | Є |
| Вага (без упаковки), кг | 31 |
| Вага (в упаковці), кг | 42.3 |
| Виробник (бренд) | Bambu Lab |
| Відновлення друку | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик наявності філаменту | Є |
| Додатковий опціонал/можливості | ШІ камера |
| Діаметр сопла | 0.4 mm |
| Діаметр філаменту | 1.75 mm |
| Код УКТ ЗЕД | 8485200000 |
| Комплект | H2D Laser Full Combo 10W |
| Комплектація | Паковання |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість друкуючих головок | 2 |
| Кількість хот-ендів | 2 |
| Максимальна температура сопла | 350℃ |
| Матеріал для друку | PPS-GF |
| Область друку | 350x320x325 mm |
| Призначення | Професійні та промислові |
| Програмне забезпечення | Bambu Handy App |
| Підтримка ОС | Windows |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 492x514x626 |
| Сживлена напруга | 220-240V |
| Споживана потужність | 2200W |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Тип | 3D-принтер |
| Тип файлів, що підтримується | 3MF |
| Швидкість друку | 20000 mm/s² |
Bambu Lab H2D Laser Full Combo — це універсальний 3D-принтер професійного рівня з подвійною друкувальною системою (Dual-nozzle), що підтримує багатоматеріальний та багатоколірний друк. Модель оснащена двома незалежними хотендами, системою автоматичного калібрування з оптичною роздільною здатністю 5 мкм і закритим сервоприводом екструдера для максимальної точності подачі матеріалу. Об’єм друку 350 × 320 × 325 мм³, нагрівання хотенда до 350 °C і активне нагрівання камери до 65 °C дозволяють працювати навіть із високотемпературними технічними філаментами. У комплект входить система AMS 2 Pro для зберігання, сушіння та автоматичної подачі філамента, а також лазерний модуль потужністю 10 Вт. Принтер працює у діапазоні напруги 100-120 В і забезпечує стабільну точність, швидкість і надійність для складних інженерних чи дизайнерських завдань.