







| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Висота | 5 см |
| Наповнення матраца | синтетичний ватин |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Сторона чохла 1 | бязь |
|---|---|
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Довжина | 200 см |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Знімний наматрацник | Ні |
|---|---|
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| матрасы | матрац-топер 60*200 |
|---|
Матрац - топер - це тонкий безпружинний матрац товщиною 5 см, який використовується для вирівнювання спального місця, зміни його жорстокості та захисту основного матраца від ізносу. Він легко скручується, фіксується гумками і служть бюджетним способом покращити сон без покупки нового матраца. Є резинки фіксатори по кутах для кріплення.
Наповнювач: синтоватин (70% ватин 30% синтепон)
Щільність: 600 гр м
Розмір: 60*200 см