


| Діаметр нитки | 1.75 мм |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Маса | 1 кг |
|---|---|
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | Прозорий |
PETG-філанкау кольоріпрозорий, що входить до серії Hyper від Creality, розроблений для сучасних 3D-принтерів, що працюють на високих швидкостях друку. Завдяки оптимізованій формулі матеріал забезпечує стабільну екструзію, високу точність розмірів та обмежений ризик утворення та деформації різьби. Ідеально підходить як для професіоналів, так і для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. Продукт особливо підходить для принтерів Creality, але також сумісний з іншими моделями, навіть тими, що не мають блокувань, що обмежує використання картриджів від сторонніх постачальників. Філамент ретельно намотується на котушку та характеризується...діаметр 1,75 ммі маса1 кгЗавдяки вищій міцності на вигин, відбитки є більш довговічними та стійкими до пошкоджень.
Ви також знайдете інші філаменти PETG у нашій пропозиції - перегляньте!
| Температура голови | від 190℃ до 260℃ |
| Температура столу | 45℃ |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Creality Hyper PETG | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Гіпер ПЕТГ |
| Колір | Білий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | від 50 мм/с до 300 мм/с |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 1 кг |