




| Виробник | NINJA |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2470 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 385 мм |
|---|---|
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Таймер | Так |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Дисплей | Да |
|---|---|
| Звуковий сигнал | Да |
| Конвекція | Да |
| Максимальна потужність печі | 2470 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 9.5 л |
| Стан | Нове |