




| Виробник | Tefal |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 6.5 л |
| Споживана потужність | 1830 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 432 мм |
|---|---|
| Глибина | 304 мм |
| Ширина | 363 мм |
| Таймер | Так |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
|---|---|
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Максимальна потужність печі | 1830 Вт |
| Об'єм оливи | 5.5 л |
| Стан | Нове |