
| Виробник | 3Dplast |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.85 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | PLA |
| Артикул | 3DPLA17508GRE |
|---|---|
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 1.75 мм см |
| Мoдель | PLA 1.75 мм, 0.85 кг, gray |
| Назва | Пластик для 3D-принтера PLA 1.75 мм сірий для якісного друку деталей із високою деталізацією |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура столу принтера | 70 °C |
| Температура екструзії | 195 - 220 °C |
| Тип пластику | PLA |
Пластик для 3D-принтера 3Dplast PLA 1.75мм, 0.85кг, сірий (3DPLA17508GRE) — це ідеальний вибір для всіх, хто займається 3D-друком і прагне до високої точності та якості своїх виробів. Цей матеріал поєднує в собі відмінні характеристики, дозволяючи створювати деталі з мінімальною термоусадкою та високою деталізацією.
Переваги PLA пластика:
Унікальні властивості:
Чи знаєте ви, що PLA пластик можна зробити еластичним, якщо його обробити етилацетатом? Це дозволяє використовувати його в різних застосуваннях, де потрібна гнучкість та міцність.
PLA також ідеально підходить для створення випалених форм для лиття металів, завдяки своїй низькій зольності та температурі горіння.
Гігроскопічність та догляд:
PLA пластик є гігроскопічним, тому важливо зберігати його в сухому місці. Рекомендується поміщати котушку з пластиком в герметичний контейнер з силікагелем або в пакет з замком zip-lock. Перед використанням пластика, його необхідно просушити при температурі 70-73°C протягом 2-4 годин.
Цей пластик призначений для:
Використовуючи 3Dplast PLA 1.75мм, ви отримаєте не тільки якісний матеріал, але й можливість реалізувати найсміливіші ідеї в 3D-друці!