










| Виробник | Frontier |
|---|
| Type-C | Немає |
|---|---|
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Тип товару | EK Корпус Frontier IGLOO F Black Original Design Midi Tower для ATX MicroATX Mini-ITX із загартованим стем HFX17_E |
| Габарити корпусу | 420x285x380 |
| Категорія | EK Корпус Frontier IGLOO F Black Original Design Midi Tower для ATX MicroATX Mini-ITX із загартованим стем HFX17_E |
| Кількість попередньо встановлених вентиляторів | 7 |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Мект для вентиляторів | 10 |
| Мект для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм/2x140 мм |
| Мект для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм/2x140 мм |
| Мект для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Мект для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Мект для вентиляторів на передній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | Немає |
| Підсвітка | ARGB |
| Порти USB 2.0 | Немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | збоку |
| Розробка | Original Design |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Колір | Black |

Ключовою особливістю Frontier Igloo є двосекційний дизайн, за якого блок живлення і кабелі під’єднання ховають у закритій секції, а не знизу корпусу, як це було кілька років тому. Frontier Igloo пропонує неабияке місце для компонентів. Корпус легко вміщує повноформатні материнські плати стандарту ATX, монструозні відеокарти завдовжки до 410 мм і серйозні процесорні кулери заввишки до 160 мм, даючи змогу проєктувати систему з використанням найдорожчих і найпотужніших складників на ринку.
Внутрішнє місце містить один відсік для 3.5-дюймового HDD і два відсіки для 2.5-дюймових SSD. Особливу увагу кейсу приділено охолодженню: корпус підтримує встановлення до 10 вентиляторів — а також дає змогу встановити кілька систем рідинного охолодження розміром до 280 мм і 360 мм (наприклад, збоку і зверху). При цьому з коробки корпус абсолютно голий, тому користувачеві доведеться купувати та встановлювати всі вентилятори самостійно. Пилові фільтри зверху і знизу допомагають підтримувати чистоту внутр
| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Колір | Black | |
| Блок живлення | без БЖ | |
| Порти USB 3.0 | 2 | |
| Порти USB 2.0 | немає | |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 | |
| Аудіовиходи | 2 | |
| Кількість відсіків 5.25" | немає | |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 | |
| Прозора бічна панель | так | |
| Type-C | немає | |
| Розташування БЖ | збоку | |
| Тип корпусу | Midi Tower | |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм | |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм | |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280 мм | |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм | |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм | |
| Місць для вентиляторів | 10 | |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм | |
| Підсвічування | ARGB | |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240/280/360 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає | |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX | |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає | |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 7 | |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає | |
| Габарити корпусу | 420x285x380 |
Чесно кажучи, зараз в інтернеті стільки підр...к, що аж страшно купувати! Але ми гарантуємо: у нас ви отримаєте саме якісний, перевірений товар, який точно не підведе і виконує свою функцію на 100%, про це свідчать відгуки від наших клієнтів.
Реальні відгуки від таких же покупців, як і ви

Знаєте, ми дійсно пишаємося, коли читаємо позитивні відгуки від людей, які вже скористалися нашими товарами. Почитайте самі – на цій сторінці або на нашому сайті, і зрозумієте, що нам можна довіряти.
Ми працюємо відкрито і чесно – ніяких підводних каменів!

Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо максимально прозоро. Усі характеристики товару, гарантії, повернення – все чітко прописано на сайті. Ми хочемо, щоб ви нам довіряли і почувалися спокійно.
Повернення – без проблем і нервів, це ми гарантуємо!

Буває різне – товар не підійшов, передумали... Не хвилюйтеся! З поверненням ніяких проблем не буде. Ми зробили все максимально зручно і просто для вас.
Досвід 10 років – це не жарти! Ми знаємо толк в якісному сервісі!

Наші консультанти – справжні профі! Завжди допоможуть, підкажуть, розкажуть все як є. Ми любимо своїх клієнтів і робимо все, щоб вам було комфортно і вигідно.
Доставка – швидка, оплата – тип оплати на ваш смак)!

Доставимо Ваш товар максимально швидко по всій Україні! Оплатити можна і карткою, і при отриманні – як вам зручніше. Вибирайте будь-який спосіб!
✅ Перед відправкою перевіряємо кожен товар! ✅
Дивіться самі, що люди пишуть – відгуки свіженькі!

