










| Виробник | Deepcool |
|---|---|
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Вага | 304 г г |
|---|---|
| Тип товару | EK Кулер для процесора Deepcool алюміній Original Design мідь 92 мм для Intel AMD активне охолодження HFX17_E |
| Висота | 130-139 мм мм |
| Габарити | 119 x 77 x 133 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Категорія | EK Кулер для процесора Deepcool алюміній Original Design мідь 92 мм для Intel AMD активне охолодження HFX17_E |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Конструкція | вежова |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Матеріал основи | алюміній і мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Під'єднання | 4 pin |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Розробка | Original Design |
| Сумісність із AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Колір | Black/Silver |
| Частота обертів | 500-3050 об/хв |

Deepcool AG200 — це компактний кулер, призначений для ефективного охолодження центрального процесора. Він забезпечує підтримання оптимальної температури для безперебійної роботи апаратної частини вашого комп'ютера. Цей прилад баштового типу вдало поєднується з платформами Intel та AMD, а також надійно кріпиться до них за допомогою комплектних кронштейнів.

| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Колір | Black/Silver | |
| Тип охолодження | активне охолодження | |
| Кількість вентиляторів | 1 | |
| Рівень шуму | до 30 дБ | |
| Максимальний TDP | до 100 Вт | |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 | |
| Конструкція | баштова | |
| Висота | 130-139 мм | |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше | |
| Кількість теплових трубок | 2 | |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 | |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм | |
| Частота обертів | 500-3050 об/хв | |
| Матеріал теплових трубок | мідь | |
| Підключення | 4 pin | |
| Матеріал основи | алюміній та мідь | |
| Габарити | 119 x 77 x 133 мм | |
| Вага | 304 г | |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний | |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD | |
| Розмір вентилятора | 92 мм | |
| Підсвічування | без підсвічування | |
| Матеріал радіатора | алюміній |
Чесно кажучи, зараз в інтернеті стільки підр...к, що аж страшно купувати! Але ми гарантуємо: у нас ви отримаєте саме якісний, перевірений товар, який точно не підведе і виконує свою функцію на 100%, про це свідчать відгуки від наших клієнтів.
Реальні відгуки від таких же покупців, як і ви

Знаєте, ми дійсно пишаємося, коли читаємо позитивні відгуки від людей, які вже скористалися нашими товарами. Почитайте самі – на цій сторінці або на нашому сайті, і зрозумієте, що нам можна довіряти.
Ми працюємо відкрито і чесно – ніяких підводних каменів!

Ми цінуємо кожного клієнта і працюємо максимально прозоро. Усі характеристики товару, гарантії, повернення – все чітко прописано на сайті. Ми хочемо, щоб ви нам довіряли і почувалися спокійно.
Повернення – без проблем і нервів, це ми гарантуємо!

Буває різне – товар не підійшов, передумали... Не хвилюйтеся! З поверненням ніяких проблем не буде. Ми зробили все максимально зручно і просто для вас.
Досвід 10 років – це не жарти! Ми знаємо толк в якісному сервісі!

Наші консультанти – справжні профі! Завжди допоможуть, підкажуть, розкажуть все як є. Ми любимо своїх клієнтів і робимо все, щоб вам було комфортно і вигідно.
Доставка – швидка, оплата – тип оплати на ваш смак)!

Доставимо Ваш товар максимально швидко по всій Україні! Оплатити можна і карткою, і при отриманні – як вам зручніше. Вибирайте будь-який спосіб!
✅ Перед відправкою перевіряємо кожен товар! ✅
Дивіться самі, що люди пишуть – відгуки свіженькі!





