




| Виробник | Zalman |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Type-C | 1 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 495 x 452 x 235 мм |
| Категорія | GL Корпус для ПК Max Line 3.1 Zalman P40 Prism чорний Midi Tower ARGB із загартованим склом для ATX Mic LO31/PR |
| Кількість попередньо встановлених вентиляторів | 1 |
| Количество отсеков 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Мект для вентиляторів | 9 |
| Мект для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Мект для вентиляторів на верхній панелі | Немає |
| Мект для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Мект для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | Немає |
| Підсвічування | ARGB |
| Порти USB 2.0 | Немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Колір | Black/Grey |

Zalman P40 Prism ARGB – це унікальний корпус для ПК, який поєднує елегантний дизайн, ефективне охолодження та підтримку RGB-підсвітки. Цей корпус ідеально підходить як для ігрових, так і для продуктивних систем.
Переваги та особливостіZalman P40 Prism вигідно відрізняється від конкурентів завдяки:
| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Блок живлення | без БЖ | |
| Порти USB 3.0 | 2 | |
| Колір | Black/Grey | |
| Порти USB 2.0 | немає | |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 | |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 | |
| Розташування БЖ | знизу | |
| Кількість відсіків 5.25" | немає | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) | |
| Прозора бічна панель | так | |
| Type-C | 1 | |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм | |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 | |
| Тип корпусу | Midi Tower | |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм | |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм | |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240/360 мм | |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм | |
| Місць для вентиляторів | 9 | |
| Підсвічування | ARGB | |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає | |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX | |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає | |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає | |
| Габарити корпусу | 495 x 452 x 235 мм |
Обережно!На ринку Ураїни з'явилися люди, які пропонують дешеві імітації під видом якісного товару!Будьте пильні. Ми забезпечуємо вам можливість купити в Україні лише справжній товар, який надійно працює та приносить радість у використанні, про це можете почитати у відгуках наших клієнтів.
Відгуки реальних клієнтів - покажуть правду!

Наш магазин – це довіра клієнтів, підтверджена відгуками. Переконайтесь самі!
Прозорість та репутація - наша основа!

Чесність та відкритість – наші принципи. Вся інформація на сайті – максимум довіри!
Повернення товару – легко і без проблем!

Повернення – це просто! Захищаємо ваш спокій та комфорт.
Сервіс – 10 років досвіду – це гарантія якості!

Досвідчені консультанти – швидка допомога у виборі. Сервіс на висоті!
Доставка та оплата – оперативно та зручно!

Доставка – максимально швидка! Оплата – будь-яким зручним способом!
✅ Перевірка товару перед відправкою! ✅
Відгуки покупців - краще за будь-які слова!







✅ Обирайте надійність та вигоду! Ми чекаємо на ваше замовлення! ✅