





| Виробник | Einhell |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 1.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
|---|---|
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
|---|---|
| Комплектація | Без АКБ, без зарядного пристрою, додаткова ручка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, перфоратор |
| Особливості | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, Реверс, з регулюванням обертів, З підсвіткою |
| Розміри | 390 х 330 х 80 мм |
| Тип | Побутовий |
Завдяки високій продуктивності акумуляторний перфоратор Einhell є популярним універсальним інструментом для дому, майстерні та саду. Завдяки пневматичному удару потужний перфоратор потужністю 1,8 джоуля пробиває будь-яку тверду стіну. Регульований обмежувач глибини забезпечує точне свердління отворів, а завдяки додатковій рукоятці та Softgrip акумуляторний перфоратор безпечно лежить у руці навіть при високому опорі.
Регульована частота обертанняЕлектроніка з точним регулюванням частоти обертання забезпечує точну роботу, ідеально адаптовану до матеріалу.
Ідеальна видимістьСвітлодіодний ліхтар, вбудований в акумуляторний перфоратор, забезпечує оптимальне освітлення навіть у темних робочих зонах.
Обертання вперед і назадЗавдяки обертанню за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки дриль можна легко виймати з глибоких отворів.
Надійне захопленняПерфоратор вагою 2,6 кг надійно лежить у руці навіть під час виконання складних робіт завдяки м'яким поверхням і допоміжній ручці.
4 функції - 1 інструментЗа допомогою практичного поворотного перемикача можна легко перемикатися між функціями свердління та ударного свердління, а також довбання з фіксацією або без неї.
Адаптер SDS-PlusПристрій оснащений адаптером SDS-Plus з напівавтоматичним режимом роботи. Таким чином, свердла та зубила можна легко та без інструментів замінювати в найкоротші терміни, одночасно надійно закріплюючи їх в адаптері для перфоратора.
Свердліть стіни за допомогою Power X-ChangeУдарний дриль є частиною системи Einhell Power X-Change, в якій акумулятори, зарядні пристрої та інструменти можна гнучко комбінувати між собою. До комплекту не входить акумулятор або зарядний пристрій.