
| Колір циферблату | Чорний |
|---|
| Ваги | 360 г |
|---|---|
| Висота продукту | 78 мм |
| Довжина виробу | 110 мм |
| Джерело живлення | Мережеве джерело живлення |
| Джерело живлення базової станції | блок живлення (в комплекті) 3 батарейки типу ААА (у комплекті) |
| Корпус | світло-сірий |
| Розміри | (Д x Ш x В) 110 x 170 x 78 мм |
| Тип дисплея | цифровий |
| Тип продукту | Тривога |
| Тип годинника | Радіокерований |
| Функції годинника | Часовий поясКалендар |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Колір | Білий |
| Ширина вироби | 170 мм |
