










| Виробник | WCG |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30.5 см |
| Версія | Lite Pro |
|---|---|
| Категорія | VDD Степ-платформа WCG EasyStep Lite Pro 3-ступенева зелена для фітнесу й аеробіки з антиковзною VDD11-S |
| Код | VDD11-S(W-044)-S11 |
Степ-платформа це пристрій для занять фітнесом та аеробікою, що має міцну та стійку конструкцію для комфорту та безпеки під час тренувань. Степпер оснащений триступеневим регулюванням висоти, що дозволяє ідеально адаптувати крок до ваших очікувань, навичок або конкретних вправ. Платформа має ковзну поверхню, що забезпечує стабільність і безпеку. Гумові ніжки запобігають небажаному ковзанню. Наша степ-платформа допоможе вам ефективно схуднути та надати форму стегнам, сідницям та животу, а також покращити фізичний стан та координацію. Пристрій виготовлений з легкого та міцного пластику, забезпечуючи комфорт, безпеку та тривалий термін експлуатації. Характеристики: Матеріал: пластик Довжина: 80 см Ширина: 30,5 см Крок однієї ніжки: 5 см Триступінчасте регулювання висоти Висота: 10/15/20 см Нековзна поверхня Нековзні гумові прокладки Вага: 4 кг Максимальна вага користувача: 250 кг
✅ Ми цінуємо кожного клієнта та завжди поруч, щоб допомогти. ✅ Працюємо чесно — без прихованих платежів та сюрпризів.! ✅ Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів. ✅ Кожен товар проходить контроль перед відправкою. ✅ Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта ✅Дбайливо пакуємо, щоб замовлення приїхало цілим.✅ ✅З турботою про кожен клієнт✅ ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ: Всім вдалих покупок.
Чому купують саме в нас?
Поквапся, товару за акцією залишилося всього 3шт!