





| Виробник | Explore Scientific |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Артикул | 931371 |
|---|---|
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити | 120 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 15 х 10 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектація | Окуляр <br /> Ковпачки лінз |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Посадковий діаметр окуляра | 50,8 мм |
| Призначення комплектуючого | Підзорні труби |
| Просвітлення | Багатошарове (Multi-coated) |

Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) поле зору 82° водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном
Окуляр Explore Scientific 82° Ar 18mm (2") (218818) з великим кутом огляду надає спостерігачу панорамне зображення, а також дозволяє розслабити око при детальних оглядах об'єктів продовж тривалого часу. Водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном), щоб запобігти внутрішньому запотіванню. Це також збільшує термін служби внутрішніх покриттів. Лінзи мають багатошарове покриття та чорні грані для забезпечення максимального контрасту.
Особливості:




Беговые дорожки
Велотренажеры
Силовые наборы
Силовые станции
Велосипеды
Дом и сад