








| Сумісність з маркою | Renault , Peugeot , Ford , Mitsubishi, Opel |
|---|---|
| Світловий потік | 9500 лм |
| Потужність | 36 Вт |
| Діаметр лінзи | 80 мм |
| Сумісність з маркою авто | Ford, Renault, Peugeot, Mitsubishi, Opel |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір світла | Білий |
| Напруга | 9-16V |
| Діаметр | 3 дюйми, 80 |
Характеристика:
Розмір лінзи: 3 дюйми
Колір світла: Білий
Робоча напруга: DC 9-16V
Світловий потік: 9500LM
Розміри лінзи: довжина 128mm, діаметр передньої частини 80mm
Відстань між центральними отворами кронштейнів: по вертикалі 50мм, по горизонталі 100мм
Потужність: ближнє світло 29W, дальнє 36W/ одна лінза
Тип охолодження: пасивний, алюмінієвий радіатор
Захист: IP67