









| Виробник | Vortex |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Хакі |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Артикул | 927116 |
|---|---|
| Вага в упаковці | 1,45 кг |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 170 х 137 х 60 мм |
| Габарити упаковки | 20 х 18 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідного зіниць | 5 мм |
| Додаткові характеристики | Корекція діоптрії: +5/-5 Регулювання міжосьової відстані, мм: 60 - 75 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,8 м |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 25 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 22.36 |
| Штрихкод | 875874009950 |

Бінокль Vortex Diamondback HD 10x50 (DB-216)оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення

Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Diamondback HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду. Призми з високоякісного скла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють приголомшливій деталізації. Вся оптика тепер поміщена у міцний та легкий корпус із алюмінієвого сплаву. Продуктивність біноклів Vortex Diamondback HD значно переважає їх вартість. Варто відзначити і нову комплектацію бінокля, де звична сумка замінена фірмовою наплічною системою кріплення для транспортування та зберігання GlassPak case harness, що дозволяє дійсно зручно транспортувати бінокль і миттєво скористатися ним, коли він необхідний. Вдалий дизайн біноклів залишився без змін. Вони, як і раніше, мають сучасний верхній шарнірний міст (Top Hinge). Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук. Поле зір моделі Diamondback HD 10x50 значно виросло, при цьому мінімальна дистанція фокусування дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані двох метрів. Можна без сумніву сказати, що ці біноклі значно перевершують конкурентів у своєму класі.




Беговые дорожки
Велотренажеры
Силовые наборы
Силовые станции
Велосипеды
Дом и сад