



| Виробник | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Land Rover NAD101520 |
| O фланця | 74,9 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 40,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +70 ° |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 1,0 кВт |
| Якість | +Line Original |
| LAND ROVER | NAD101090, NAD101420, NAD101420E, NAD101520 |
| LAND ROVER | FREELANDER I (L314) Закритий позашляховик (1998.04 - 2006.10), FREELANDER I (L314) Закритий позашляховик (1998.02 - 2000.11), FREELANDER I Soft Top (L314) Відкритий позашляховик (2000.10 - 2006.10), FREELANDER I Soft Top (L314) Відкритий позашляховик (1998.02 - 2006.10) |