



| Виробник | Eclipse |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість контейнерів | 0 |
| Розсувні полиці | 3 |
| Кількість осередків | 12 |
| Відділень для вудок | 0 |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41 см |
|---|---|
| Ширина | 22 см |
| Висота | 21 см |
🎣 Ящик Eclipse 3030OR Orange (3 полки) — максимальний порядок у рибальських снастях
Eclipse 3030OR Orange — це практичний і місткий ящик для рибалок, які хочуть тримати все спорядження в ідеальному порядку. Завдяки продуманій конструкції та яскравому дизайну він поєднує зручність, надійність і функціональність.
💥 Eclipse 3030OR Orange — це порядок, мобільність і надійність в одному рішенні!
Усе необхідне завжди під рукою, без хаосу та втрати часу.
👉 Обирайте зручне спорядження та робіть кожну риболовлю більш ефективною.