




| Виробник | Breeze |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка для риби |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Розсувні полиці | 0 |
| Кількість осередків | 0 |
| Відділень для вудок | 0 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 см |
|---|---|
| Ширина | 30 см |
| Висота | 26 см |
| Наявність жорського каркаса | без каркаса |
|---|---|
| Об'єм | 42 л |
Зручна та функціональна сумка, створена для того, щоб ваш улов залишався свіжим якомога довше, а спорядження — чистим і без сторонніх запахів 👍
Вона ідеально підходить для транспортування риби та інших речей, допомагаючи уникнути луски, слизу та вологи в багажі чи автомобілі. Завдяки продуманій конструкції з клапаном, сумка забезпечує комфортне використання та збереження вмісту в належному стані.
Для кращого результату перед риболовлею рекомендується використовувати холодоелементи або лід — це дозволить підтримувати низьку температуру всередині навіть у спекотну погоду ❄️. У поєднанні з природними способами збереження (наприклад, додаванням трав чи засолюванням у разі тривалого транспортування), сумка допоможе максимально продовжити свіжість улову.
💡 Переваги: