






| Виробник | EMAX |
|---|
| KV | 1300 |
|---|---|
| Артикул | 0101096071 |
| Вага | 46.5 г |
| Висота статора | 7 мм |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр вала | 4 мм |
| Діаметр статора | 28 мм |
| Кріплення двигуна | 19x19 мм |
| Максимальна потужність | 1390 Вт |
| Мoдель | ECO II 2807А 1300KV паковання 136 шт. |
| Країна виробництва | Китай |
Технічні характеристики
Особливість