









| Виробник | Intertool |
|---|
| Тип | повнорозмірний |
| Інструменти | щипці; плоскогубці; кусачки; лезо Shipfoot; ножиці; резак Hook; відкривачка для пляшок із плоскою викруткою консервний ніж із плоскою викруткою; викрутка PH; пробійник; пилка |
| Тип замка | Ковзний шарнір |
| Матеріал леза ножа | сталь 440А |
| Матеріал ручки | сталь 420 |
| Кількість функцій | 12 |
| Довжина в складеному вигляді | 107 мм |
| Загальна довжина | ніж — 185 мм; ножиці — 183 мм; плоскогубці — 160 мм |
| Товщина ручки | 23 мм |
| Довжина леза ножа | 80 мм |
| Вага | 0,333 кг |