










| Виробник | WCG |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30.5 см |
| Довжина: | 80 |
|---|---|
| Категорія | FS Степ-платформа WCG EasyStep Flex Set 3-ступенева зелена для фітнесу та аеробіки з антиковзною SET18-F |
| Клас | Flex Set |
| Код | SET18-F(W-044)/F-ST |
Степ-платформа це пристрій для занять фітнесом та аеробікою, що має міцну та стійку конструкцію для комфорту та безпеки під час тренувань. Степпер оснащений триступеневим регулюванням висоти, що дозволяє ідеально адаптувати крок до ваших очікувань, навичок або конкретних вправ. Платформа має ковзну поверхню, що забезпечує стабільність і безпеку. Гумові ніжки запобігають небажаному ковзанню. Наша степ-платформа допоможе вам ефективно схуднути та надати форму стегнам, сідницям та животу, а також покращити фізичний стан та координацію. Пристрій виготовлений з легкого та міцного пластику, забезпечуючи комфорт, безпеку та тривалий термін експлуатації. Характеристики: Матеріал: пластик Довжина: 80 см Ширина: 30,5 см Крок однієї ніжки: 5 см Триступінчасте регулювання висоти Висота: 10/15/20 см Нековзна поверхня Нековзні гумові прокладки Вага: 4 кг Максимальна вага користувача: 250 кг
✅ Перевіряємо комплектацію кожного замовлення перед пакуванням. ✅ Надаємо повну консультацію щодо вибору та використання товару.! ✅ Ретельно контролюємо кожен етап — від закупівлі до доставки. ✅ Ми піклуємось, щоб ваш досвід покупок був максимально приємним. ✅ Доставляємо замовлення у найкоротші терміни. ✅Збираємо зворотний зв’язок, щоб ставати кращими щодня.✅ ✅З турботою про кожен клієнта✅ ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ: Дивіться наші інші оголошення. Ми завжди на зв'язку — до та після покупки.
Наші переваги

Поспіши, товару за акцією залишилося всього 5 шт!