








| Виробник | WCG |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 68 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття опор, Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Категорія | FS Степ-платформа WCG AerobicStep Flex Set 3-ступенева чорна для домашніх тренувань аеробна платф SET18-F |
|---|---|
| Клас | Flex Set |
| Код | SET18-F(W-4034)/F-ST |
AerobicStep Ця універсальна степ-платформа призначена для аеробних тренувань у домашніх умовах та сприяє зміцненню м'язів. Використання цієї аеробної степ-платформи допоможе зміцнити м'язи ніг, сідниць та серцево-судинну систему, а також прискорить спалювання калорій. Протиковзне покриття та гумові ніжки забезпечують стійкість та безпеку під час тренувань на будь-якій поверхні. З висотою 10/15/20 см та розміром 68x29 см вона підходить для широкого спектру користувачів. Додаткові ручки дозволяють виконувати віджимання та інші вправи. Характеристики: Матеріал: пластик Довжина: 68 см Ширина: 29 см Крок однієї ніжки: 5 см Триступінчасте регулювання висоти Висота: 10/15/20 см Нековзна поверхня Нековзні гумові прокладки Вага: 4 кг Максимальна вага користувача: 200 кг
✅ Перевіряємо комплектацію кожного замовлення перед пакуванням. ✅ Надаємо повну консультацію щодо вибору та використання товару.! ✅ Ретельно контролюємо кожен етап — від закупівлі до доставки. ✅ Ми піклуємось, щоб ваш досвід покупок був максимально приємним. ✅ Доставляємо замовлення у найкоротші терміни. ✅Збираємо зворотний зв’язок, щоб ставати кращими щодня.✅ ✅З турботою про кожен клієнта✅ ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ: Дивіться наші інші оголошення. Ми завжди на зв'язку — до та після покупки.
Наші переваги

Поспіши, товару за акцією залишилося всього 5 шт!