










| Виробник | Intertool |
|---|
| Артикул | SET18-F(MD-0001)/F-ST |
|---|---|
| Вага | 0.315 кг кг |
| Гарантія | 1 місяць офіційної гарантії від магазину |
| Категорія | FS Цифровий мультиметр INTERTOOL Flex Set CAT II-300В для електриків і радіоаматорів вимірювач напру SET18-F |
| Клас | Flex Set |
| Комплектація | 2 щупи/крони 9 В |
| Живлення | крона 9 В |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Під час роботи, будь-якого електрика, радіолюбувача або майстра з ремонту електротехніки необхідно вимірювати силу струму, напругу, опір тощо. До появи мультиметрів (тестерів) це зайняло багато часу та вимірювалося тільки спеціалізованими громіздкими приладами. Цифровий мультиметр об'єднав можливості всіх цих приладів, і самостійно проз'язує ланцюги на обрив, виконує заміри постійного та змінного напруги, сили струму, опору, а також тестує транзистори та ін.| Тип | Вимірювальний прилад |
| Електроживлення |