



| Форма тумби | пряма |
|---|---|
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній, правосторонній |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | ЮВВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 30 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Вага тумби в упаковці | 16 кг |
| Вага умивальника в упаковці | 14 кг |
| Виробник умивальника | Cersanit |
| Поверхня виробу | Глянцева |
| Настінне кріплення | Ні |
|---|
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
|---|---|
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромована сталь |
| Фасади | ДСП фарбований |
| Вологостійкість | Так |
|---|---|
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Оснащення умивальника | з переливом, з двома отворами |
| Форма раковини | напівкругла |
| Отвір під змішувач | по центру |
| Довжина | 560 мм |
|---|---|
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 810 мм |
| Розміри умивальника ДхШхВ (мм) | 600х430х170 |
|---|
| Тумба | зібрана (заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону, ніжки, технічний паспорт) |
|---|---|
| Умивальник | заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону |
Тумба для ванних кімнат серії АРТЕКО укомплектована керамічною раковиною АРТЕКО шириною 60 см. Особливістю цього умивальника, який виконаний повністю з високоякісної кераміки, є заокруглена форма зі стильним дизайном і досить глибокою чашею.
Сама ж тумба має двоє розпашних дверцят, які відкривають доступ до великого функціонального простору, яке, в свою чергу, розділено поличкою з ламінованого ДСП 16 мм. Відкриття дверцят відбувається без застосування класичних ручок з ціллю збереження строгих форм та елегантності виробу.
Весь меблевий виріб розташовується на 4-х регульованих ніжках із хромованої сталі з кроком регулювання +/- 10 мм.

Використання якісних підвісів та напрямних торгової марки GTV та DC, гарантійний цикл роботи яких становить 20 тисяч відкриттів і закриттів, забезпечує плавну роботу фасаду.



Тумба збирається на кріпильні елементи торгової марки HÄFELE (Німеччина), що забезпечує підвищену надійність конструкції.

Регульовані ніжки
Вся конструкція меблевого виробу встановлена на 4 регульовані ніжки з хромованої сталі.

Завдяки технологіям виробництва та високим стандартам якості меблі ЮВВІС стійкі до вологи та призначені для використання у ванній кімнаті.