


| Виробник | ECOSOFT |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 1 мкм |
Вугільний постфільтр Ecosoft CHV2010ECO в білому корпусі in-line 10" х 2" із вбудованими фітингами
Картридж постфільтр містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха.
Застосовується як заключний рівень у системах зворотного осмосу для фінішного очищення та кондиціонування води.
Активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів, яке застосовується в картриджі, ефективно адсорбує залишковий хлор та інші розчинені у воді гази, чим коригує смак та запах очищеної зворотним осмосом води.
У корпусі картриджа вже вбудовані фітинги швидкого з'єднання (див. фото 2). Перехідники не потрібні!
Технічні характеристики:
Рекомендована швидкість фільтрації- 2,8 л/хв
Максимальний термін експлуатації - 12 місяців*
Максимальна робоча температура - до +38 °С
Габарити - довжина 10" (270мм) х діаметр 2" (55мм) **
Підключення - швидке з'єднання1/4"
* фактичний ресурс та термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води
** встановлюється в будь-яку систему зворотного осмосу на корпус мембрани за допомогою кліпс DC2500W