
| Виробник | Nissens |
|---|---|
| Код запчастини | 96628 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen , Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter , Crafter |