










| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Чорний |
| База-основа | метал |
|---|---|
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Ширина стільця | 390 мм |
|---|---|
| Глибина стільця | 390 мм |
| Ширина сидіння | 390 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
Зручний та маневровий стілець для майстрів зі спинкою — регульована висота, металевий обідок на сидінні та коліщатка для комфортної роботи. Підходить для манікюру, педикюру, косметології та салонів.
Пропонуємо надійний стілець для майстра зі спинкою — чудовий вибір для салону краси, домашнього кабінету або мобільної студії. Він поєднує комфорт, підтримку спини, зручну мобільність і посилену конструкцію.
Газліфт дозволяє легко відрегулювати висоту, а стабільна база на коліщатках забезпечує плавне переміщення в робочій зоні. Сидіння з металевим обідком робить стілець міцнішим і довговічнішим.
Спинка допомагає зменшити навантаження на поперек та створює комфорт при довготривалій роботі майстра.
Такий стілець — універсальне рішення для манікюрних, педикюрних майстрів, косметологів, візажистів та інших спеціалістів.
Переваги:Характеристики: