



| Виробник | Richman |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Вага виробу | 4,5 кг |
|---|---|
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Висота виробу | 860 мм |
| Габарити упаковки: | 680 x 680 x 560 мм |
| Глубина виробу: | 520 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Комплектація виробу: | Спліт Ю Ніжки чорні |
| Кількість виробів в упаковці: | 4 |
| Мoдель | Спліт Ю |
| Матеріал каркасу | Посилена багатошарова гнутоклеєна фанера |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Велюр |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |
| Цвет обивки | Сімпл 43 |
| Ширина вироби | 430 мм |
Представляємо стілець Richman Спліт Ю – вишукану модель, що підкреслить ваш бездоганний смак. Цей обідній стілець з чорними ніжками прикрашений елегантним подвійним декоративним стежком у вигляді прямокутника, додаючи витонченості будь-якому інтер'єру.
Чому варто обрати стілець Richman Спліт ЮОновіть свій інтер'єр стильним та надійним стільцем Richman Спліт Ю! Замовляйте вже сьогодні та насолоджуйтесь комфортом і елегантністю у вашому домі.