







| Виробник | Deerma |
|---|---|
| Тип управління | Сенсорне |
| Артикул | DEM-KZ150W |
|---|---|
| Вага | 5.67 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.4 х 30.6 х 33.7 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дисплей | Да |
| Мoдель | Air Fryer KZ150 8L |
| Потужність | 1700 Вт |
| Об'єм | 8 л |
| Країна виробництва | Китай |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний |