







| Форм-фактор | ATX |
|---|
| OutputCurrent +12V1 | 25A |
|---|---|
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | CM 400-12 ATX |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Мoдель | 400W |
| Потужність | 400 Вт |
| Під'єднання відеокарти | немає |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4pin |
| Виробник | CASECOM |
| Розміри, мм | 150 х 142 х 85 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |