










| Виробник | Thon |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| IP-сертифікація | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 330 мм |
| Зовнішня глибина | 1085 мм |
| Зовнішня ширина | 1525 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | червень 2022 р. |
| Інтер'єр | Для дисплеїв |
| Колеса | Да |
| Маса | 46,6 кг |
| Матеріал | Поаборд |
| Назва | Thon Display Single Case bis 55" PB, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Номер позиції | 544561 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Візок | Немає |
| Тип | Вітрина |
| Штабельований | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Транспортний кейс із коліщатками. Підходить для 1 дисплея до 55 дюймів. Виготовлений із 9-міліметрового картону 30 x 30 мм. Алюмінієвий профіль. 8. Складні ручки. 4. Засувки. «Blue Wheels» 100 мм колеса, 2 з гальмами 1 кріпильний ремінь і люверси Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 1525 x 330 x 1085 мм Вага: 46,6 кг Колір: чорний Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!