










| Виробник | LD Systems |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Bluetooth грати | Немає |
|---|---|
| CD-плеєр | Да |
| SD-плеєр | Да |
| USB-плеєр | Да |
| Бездротовий мікрофон (ручний/головний) | 1x гарнітура |
| Висота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 230 мм |
| Додатковий бездротовий модуль | Да |
| Доступно с | лютий 2012 р. |
| Звуковий тиск у дБ | 110 дБ |
| ІЧ/Bluetooth-пульт | 1 |
| Кришка | Немає |
| Лінійний вихід | 1 |
| Маса | 5 кг |
| Потужність (специфікація виробника) | 100 Вт |
| Назва | LD Systems Roadboy 65 Headset, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Основний еквалайзер | 1 |
| Полюсна розетка | 16 мм |
| Розмір низькочастотного динаміка в дюймах | 6,5" |
| Секція ефектів | Немає |
| Середньоваквадратична потужність | 25 Вт |
| Тип | Девайс |
| Частота макс. | 15 кГц |
| Частота мін. | 80 Гц |
| Ширина | 300 мм |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| інформація про батарею | 12 В 2,9 А·год до 5 годин |
| мікрофонний передпідсилювач | 1 |
| номер предмета | 275858 |
| паралельні входи | 2 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Активний динамік із живленням від батареї Виготовлений із ударостійкого пластику для мобільних додатків Потужність: 25 Вт RMS 6,5-дюймовий повнодіапазонний динамік Макс. SPL: 110 дБ Вбудований акумулятор 12 В / 2,9 AH (час роботи до 5 годин) Програвач CD/MP3 із роз’ємом USB/SD для дистанційного керування та регулятором гучності 1x UHF PLL 16 CHN Бездротовий пристрій із гарнітурою (можна розширити за допомогою додаткового бездротового пристрою LDRM102R) 1x Мікрофонний вхід/AUX вхід/AUX вихід Двостороннє керування звуком (баси/високі частоти) Голос Пріоритет (розмова) Вхід постійного струму (12-15 В / 4 А) Зовнішній імпульсний блок живлення 100 - 240 В Вбудоване фланцеве кріплення коробки Вихід для додаткової пасивної коробки (номер артикулу 269092 - не включено) Розміри: 300 x 200 x 230 мм Вага : 5 кг Відповідна підставка: артикул 398997 (не входить в комплект) Відповідна кришка: артикул 271217 (не входить в комплект)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!