










| Виробник | Fender |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Висота (зовні) | 558 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (зовні) | 323 мм |
| Доступно с | грудень 2012 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 11,5 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Amp Case Fender FM-212, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Параметри | для Фендер FM-212 |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Ручки-засувки | 2 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовні) | 735 мм |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 285143 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Виготовлений на замовлення чохол Flight Amp для Fender FM-212 7 мм Multiplex 30 x 30 мм Алюмінієві краї з оббивкою 2 ручки 2 великі засувки-метелики з пружиною Зроблено в Німеччині Приблизні зовнішні розміри (ШxГxВ): 73,5 x 32,3 x 55,8 см Вага: 11,5 кг Вага з підсилювачем: близько 32,10 кг. Колір: фенолово-коричневийLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!