








| Виробник | LD Systems |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| IP-класифікація | Ніхто |
|---|---|
| Vněj↑e v÷ka в мм | 230 мм |
| ВЧ-драйвер | 1 дюйм |
| Вага в кг | 2,5 кг |
| Зовнішня глибина в мм | 125 мм |
| Вхідний з'єднувальний стовпчик | 1 |
| Висота | 230 мм |
| Вихідна сполучна клема | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 125 мм |
| Диапазон частот до (-10 дБ) | 20 кГц |
| Диапазон частот от (-10 дБ) | 75 Гц |
| Доступно с | Сентябр 2013 |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Імпеданс в Омах | 16 Ом |
| Кількість низькочастотних динаміків | 1 |
| Кількість твітерів | 1 |
| Корпус | деревина |
| Маса | 5 кг |
| НЧ НЧ | 4" |
| Назва | LD Systems SAT 42 G2 Pair, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Настінне кріплення | Да |
| Продаж за стерео/пару | Пара |
| Пути | 2 пути |
| СЧ | Немає середніх частот |
| З'єднувач | Затискний з'єднувач |
| Середньоваквадратична потужність | 60 Вт |
| Стенд Фланець | Немає |
| Тип | Стандарт |
| Тип різі | Скобка |
| ЗРОЗ макс. | 103 дБ |
| Кут охоплення по вертикалі | 60° |
| Кут охоплення по горизонталі | 60° |
| Рівень звукового тиску | 103 дБ |
| Форма монітора | Немає |
| Ширина | 140 мм |
| Ширина в мм | 140 мм |
| Шафа/Установлення | Кабінет |
| вуфер у дюймах | 4" |
| одиниць продажів | 1 пара |
| кількість середньочастотних динаміків | 0 |
| номер предмета | 313264 |
| відводи живлення 100 В | Не |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Пара динаміків 4" НЧ-динамік 1" Kapton твітер RMS / макс. 60/100 Вт Частотна характеристика: від 75 Гц до 20 кГц Макс. SPL: 103 дБ Імпеданс: 16 Ом M6 Fly Points Розміри: 140 x 230 x 125 мм Вага: 2,5 кг Вкл. настінний кронштейн У комплекті: 1 параLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!