










| Виробник | Thon |
|---|
| Витримка клавіатури (Ш x Г x В), мм | 0 |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | август 2022 г. |
| Колеса | Немає |
| Колір | Дуб |
| Назва | Thon DJ Table 1500 Oak, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Номер позиції | 549359 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Відривок із клавіатури | Немає |
| Регульована висота | Немає |
| Стойки | 0 ти |
| Тип | Девайс |
| Ширина в мм | 600 мм |
| висота в мм | 780 мм |
| глибина в мм | 660 мм |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Стіл DJ Підходить для 2 вертушок і мікшера Виготовлений з ДСП 19 мм FPY Розміри полиці: (Ш x В) 1500 x 450 мм Наскрізний провід кабелю з накладками посередині Зовнішні розміри зібраного столу (Ш x В x Г) : 1500 x 450 x 900 мм Робоча висота: 900 мм Вага: 36 кг Включає набір гвинтів Колір: Декор дуба Зроблено в Німеччині Примітка: Стіл поставляється в розібраному вигляді, необхідно зібратиLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!