










| Колір | Чорний |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 608 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 684 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 622 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | лютий 2011 р. |
| Одиниці вертикальної висоти | 8 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 0 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 32,7 кг |
| Матеріал | Фанера 9 мм |
| Назва | Thon Rack 8U Profi 50 Shockmount, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 500 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Немає |
| З колесами | Да |
| Сервісний люк | Немає |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Подвійні двері |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Да |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 255531 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
19 "- Amp Rack 8 U, робоча висота 50 см. Глибина вбудованого матеріалу: 9 мм із покриттям Multiplex 30 x 30 мм. Рейка стійки спереду та ззаду. Кожна рейка окремо підвішена на 4 гумових буферах. Бічні дерев’яні щічки для кращого захисту обладнання 4 підпружинені середні засувки-метелики 4 складні ручки Великі сталеві кулькові вуха 4x 100 мм поворотні колеса (2 з гальмами) До 450 кг вантажопідйомності Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 62,2 x 68,4 x 60,8 см Вага прибл. 32,7 кг Колір: чорний Включаючи кріпильний матеріал Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!