








| Колір | Коричневий |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 282 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 650 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 553 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | март 2017 г. |
| Одиниці вертикальної висоти | 5 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 0 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 13,7 кг |
| Матеріал | Фанера 9 мм |
| Назва | Thon Rack 5U Profi 48 RR, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 450 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Да |
| З колесами | Немає |
| Сервісний люк | Немає |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Подвійні двері |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 408520 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Подвійна дверна стійка 5 U. Корисна висота 45 см Глибина встановлення від рейки до рейки Матеріал: 9 мм Multiplex 30 x 30 мм алюмінієвий профіль рами Плавно регульовані рейки стійки спереду та ззаду Передня та задня кришки 4 пружинні засувки-метелики 2 Складні ручки Великі кути зі сталевими кульками 2 захисні смуги Зовнішні розміри (Ш x В x Г): 55,3 x 28,2 x 65 см Вага: 13,7 кг Колір: фенолово-коричневий Вкл. набір шурупів Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!