










| Колір | Коричневий |
|---|
| IP-клас | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 782 мм |
| Зовнішня глибина | 595 мм |
| Зовнішня ширина | 705 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | грудень 2020 р. |
| Інтер'єр | 16 мікрофонів + аксесуари |
| Колеса | Да |
| Маса | 33,8 кг |
| Матеріал | Фанера 6,8 мм |
| Назва | Thon Case t.bone Speech 100M 16xC/D, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Тип | Кейс |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 508608 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Транспортний кейс із коліщатками. Підходить для конференц-системи t.bone Speech 100M. Зі знімною стійкою 2 U для блоку керування. Знімний лоток із 4 пінопластовими вставками для мікрофонів (16 делегатів або президента) і мікрофонів. Місце для кабелів та аксесуарів. Матеріал: фенольний 6,8 мм вкрита смолою фанера 30 x 30 мм Алюмінієві краї 4 середні засувки-метелики 4 середні складні ручки 4 середні кулькові кути 4 середні кулькові кути з L-кутом 4 поворотні коліщатка, 2 з яких мають гальма Поролонове покриття Відсік для аксесуарів Зовнішні розміри (Ш x Г x H): Приблизно 705 x 595 x 782 мм Вага: 33,8 кг Колір: коричневий Зроблено в Німеччині Відповідні модулі розширення (не входять до комплекту): Артикул №. 508615, Артикул № 508617Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!