






| Колір | Чорний |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 940 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 615 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 555 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | август 2016 г. |
| Одиниці вертикальної висоти | 12 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 10 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 31 кг |
| Матеріал | Фанера 10 мм |
| Назва | Flyht Pro L-Rack 12U/10U Profi SF Wheels, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 475 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Немає |
| З колесами | Да |
| Сервісний люк | Да |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Вінкельрак |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 392419 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Кутова стійка 12U із сервіжною кришкою та коліщатками Професійна версія Матеріал: фанера 10 мм, розділена кришка для передньої та верхньої частини 7 засувок-метеликів 4 складні ручки 8 кульових кутів Повністю знімна службова дверцята з 2 засувками-метеликами 3-стороння рейка для стійки Стабілізуюча рейка 4 поворотних коліщатка 100 мм (2 з гальмами) Довжина верхньої рейки: 445 мм Корисна довжина верхньої рейки: 445 мм Глибина встановлення верхньої рейки: 655 мм Відстань від рейки до кришки: 95 мм Довжина передньої рейки: 580 мм Корисна довжина передня рейка: 550 мм Глибина установки передня рейка: 475 мм Зовнішні розміри (Ш x В x Г) без коліщаток: 555 x 815 x 615 мм Зовнішні розміри (Ш x В x Г) зі встановленими коліщатками: 555 x 940 x 615 мм Вага: 31 кг. Колір: чорнийLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!