










| Колір | Коричневий |
|---|
| Гарантія | 12 місяців |
|---|---|
| Глибина | 225 мм |
| Доступно с | жовтень 2009 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon 19" Stagebox Case 6U 18, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Відкидні ручки | 2 |
| Розміри | 555 х 225 х 400 мм |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Спеціальні можливості/опції | Ніхто |
| Тип | Девайс |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 235487 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Корпус 19" Stagebox Для 19" систем Stagebox 6 RU Корисна висота 18 см Глибина встановлення Матеріал: 7 мм Фанера 25 x 25 мм Алюмінієві краї 2 пружинні середні засувки-метелики 1 Складна ручка Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 555 x 313 x 290 мм Вага: 7 кг Колір: фенол-коричневий Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!