










| Колір | Коричневий |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 280 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 605 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 560 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | март 2004 г. |
| Одиниці вертикальної висоти | 5 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 0 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 10,8 кг |
| Матеріал | Фанера 9 мм |
| Назва | Thon Rack 5U Profi 45, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 450 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Немає |
| З колесами | Немає |
| Сервісний люк | Немає |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Подвійні двері |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 163430 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Професійний 19" Amprack Підходить для підсилювачів потужності з великою монтажною глибиною 5 U Корисна висота 45 см Монтажна глибина Матеріал: 9 мм фанера Безперервна рейка 30 x 30 мм Алюмінієвий профіль рами 2 Кришки 4 Пружинні засувки-метелики 2 Складні ручки Великі сталеві кулькові кути 2 направляючі Зовнішні розміри (Ш x В x Г): 56 x 28 x 60,5 см Вага: 10,8 кг Колір: фенол-коричневий Включає набір гвинтів Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!